Політика Конфіденційності

Для забезпечення якісних послуг ми збираємо, обробляємо та використовуємо інформацію, отриману від наших клієнтів і постачальників. На нашому веб-сайті ми просимо вказувати тільки ту інформацію, яка має безпосереднє відношення до надання нами послуг надійного постачальника транспортних та інших послуг нашим клієнтам.

З метою здійснення замовлення клієнт повинен залишити своє ім’я, номер мобільного (контактного) телефону, адресу електронної пошти, а також іншу інформацію, яка докладно визначає умови надання тієї чи іншої послуги від компанії “Gorniy Ruchey”. Подавши цю інформацію, клієнт таким чином надає згоду на використання своїх особистих даних, на отримання дзвінків або листів від співробітників компанії “Gorniy Ruchey”.

Фахівці служби клієнтської підтримки внесуть отриману інформацію в базу даних клієнтів компанії “Gorniy Ruchey” і суворо дотримуватимуться режиму конфіденційності у роботі з нею. Ми зобов’язані не передавати отриману від клієнтів інформацію третім особам, окрім тих випадків, які передбачені вимогами українського та міжнародного законодавства.

Отримана інформація також може використовуватися для інформування клієнтів щодо послуг, продуктів, новин та іншої інформації, що стосується діяльності компанії. Якщо клієнт не бажає отримувати ніякої інформації від компанії “Gorniy Ruchey”, достатньо буде повідомити нас про це листом на електронну пошту [email protected].

Згідно з новими правилами Загального регламенту щодо захисту даних (GDPR – General Data Protection Regulation), клієнт може зажадати видалити свої особисті дані з бази даних компанії. Для цього вам потрібно надіслати нам вашу вимогу на електронну пошту.

Ми уважно стежимо за збереженням отриманої інформації. Ми вживаємо всіх необхідних розумних технічних та адміністративних заходів безпеки, щоб захистити від проникнення та крадіжки інформації наших клієнтів.

Дякуємо вам за довіру!