Правила та Умови

Правила оренди

  1. Для оренди квартири або будинку, представлених на нашому веб-сайті, слід обрати об’єкт (квартиру, кімнату або будинок) на відповідній сторінці міста, перейти на сторінку цього об’єкта та зв’язатися безпосередньо з власником.
  2. Контакт із власником об’єкта можна встановити, скориставшись контактною інформацією, яка надана в розділі “Контакти власника” на сторінці кожного об’єкта. Ви маєте два способи це зробити: зателефонувати або відправити листа на електронну пошту.
  3. Умови бронювання, розмір передоплати, можливість скасування броні, штрафні санкції та інші умови деталізуються на індивідуальній основі для кожного власника або агентства.

Правила розміщення оголошень на сайті

Головною умовою оренди житла на сайті подобової оренди www.gorniy-ruchey.com є відповідність квартири санітарним нормам і правилам для житлових некомерційних приміщень, що визначені у розділі “Правила та умови”. Кожен власник може детально ознайомитися з цими вимогами.

Відповідальність сторін

Відповідальність за інформацію про об’єкти оренди, представлену на сайті, включаючи фотографії, опис, розташування та ціни, несе власник або агентство цього об’єкта, які надали ці дані. Адміністрація сайту ретельно перевіряє всю інформацію про квартири та будинки, але не може гарантувати абсолютну достовірність цієї інформації.

Власники або агенти об’єктів також несуть відповідальність за прийом передоплати та оплати за проживання, які вони отримують від клієнтів.

Клієнт, зі свого боку, зобов’язаний надавати правдиву інформацію про себе, дату проживання, мету оренди нерухомості (за вимогою власника) і дотримуватися правил бронювання та проживання, які встановлені власником об’єкта.

У випадку загроз, образливих висловлювань або нецензурної лексики в адресу представників компанії та/або сайту www.gorniy-ruchey.com, Адміністрація має право заблокувати профіль користувача на термін від 3 до 30 днів або назавжди за рішенням Адміністрації. При цьому кошти, сплачені користувачем, не повертаються.

Гарантії

Ми не можемо гарантувати чесність кожного власника, чиї пропозиції розміщені на нашому сайті. Але ми завжди робимо все можливе для задоволення потреб наших клієнтів. Ми докладно розглядаємо всі скарги на об’єкти, які розміщені на сайті, а також на їхніх власників. Ми гарантуємо, що ми припиняємо співпрацю з власниками, які отримують дві або більше обґрунтованих скарги!

Також ми повідомляємо, що громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, де діє рішення місцевої ради про встановлення туристичного збору, та отримують послуги з тимчасового проживання (ночівлі) з обов’язковим виїздом в зазначений термін, є платниками туристичного збору згідно зі статтею 268 Податкового кодексу України.

Згодою з цими правилами, ви підтверджуєте, що ознайомлені із процедурою стягнення туристичного збору в місцевий бюджет.

Ми прагнемо, щоб ви завжди задоволено користувалися нашим сайтом www.gorniy-ruchey.com. Тому ми дуже важливо ставимося до збереження конфіденційності ваших особистих даних. Обробка особистих даних осіб, які відвідують наш портал, проводиться з дотриманням усіх законодавчих вимог України.

З будь-якими запитаннями стосовно обробки ваших особистих даних, а також інформації, пропозицій та скарг, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою електронної пошти – [email protected].